OFERTA

Firma ma do zaoferowania Państwu różnorodne usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań:

» Projektowanie we wszystkich stylach ogrodowych, ogrody tematyczne
Ogrody angielskie, włoskie, japońskie, modernistyczne, ogrody rustykalne, w wybranych tonacjach barwnych, ogrody zmysłów, ogrody dla dzieci, ogrody przy firmach, ogrody naturalistyczne, dla zapracowanych, ziołowe, sady i zagajniki.
» Projekty ogrodów rysowane ręcznie i w AutoCadzie

» Projekty fragmentów ogrodów (rabaty, patia, balkony)
» Projekty zieleni przydomowej i zieleńców przy firmach, instytucjach
» Projekty nawierzchni ogrodowych, nawodnienia ogrodu, oświetlenia
» Profilowanie terenu
» Inwentaryzacje zieleni
Inwentaryzacja dendrologiczna to zestawienie tabelaryczne i opisowe drzew i krzewów rosnących na danej działce, zobrazowane mapą. Wykonanie inwentaryzacji zieleni jest niezbędne dla prac ogrodowych i zaprojektowania zieleńców na terenach, gdzie rosną już rośliny (drzewa, krzewy), a które chcą Państwo uwzględnić w projekcie. Inwentaryzacja zieleni to także oferta skierowana dla firm. W projektach zieleni przy budynkach użyteczności publicznej należy obowiązkowo brać pod uwagę przepisy prawa budowlanego. Pod niektóre inwestycje niezbędna jest więc inwentaryzacja z podziałem drzew ze względu na stan zdrowotny lub wyznaczenie drzew i krzewów do wycinki, pielęgnacji.
» Nadzór autorski nad pracami ogrodowymi, organizacja prac w ogrodzie
Jeżeli pragną Państwo na podstawie projektu wykonać z największą starannością prace ogrodowe - osobiście lub z udziałem firmy ogrodniczej, zachęcamy do konsultacji i spotkań z projektantem, który będzie kontrolował sadzenie roślin oraz prawidłowe i rzetelne wykonanie prac ziemnych.
» Porady związane z kupowaniem i pielęgnacją drzew, krzewów, kwiatów
Firma „KAT-ART” oferuje Państwu konsultacje z projektantem ogrodów nie tylko w trakcie wykonywania i oddania projektu. Klienci, którzy skorzystają z usługi projektowej, mają możliwość zasięgnięcia rady odnośnie zakupu, sadzenia roślin, ich pielęgnacji i prac w ogrodzie, nieodpłatnie i kiedy tylko zechcą. Umożliwiamy także Państwu dostęp do fachowej literatury, dostęp do katalogów i czasopism z drzewami, krzewami, kwiatami renomowanych firm.
» Kalendarze prac ogrodowych
» Wizualizacje ogrodu 3D
» E-projekty
To propozycja dla zapracowanych. Kontakt z projektantem i konsultacje odbywają się drogą mailową i telefoniczną, a gotowy projekt jest wysyłany pocztą. Wymaga jedynie przesłania fotografii i map projektowanego terenu przez klienta. Nie wymaga natomiast spotkania i osobistej konsultacji.

- Współpraca z wykonawcami na terenie powiatu krakowskiego oraz województwa mazowieckiego
- Współpraca z fachowcami z pokrewnych branż (architekci, budowlańcy)


Zapewniamy:

- Profesjonalny, fachowy dobór roślinności do ogrodu
- Dostęp dla klientów do fachowej literatury
- Indywidualne konsultacje z projektantem zieleni
- Barwne wizualizacje ogrodu Dlaczego warto wybrać projekty naszej firmy?
- Stawiamy na terminowość i krótkie terminy realizacji
- Projekty są indywidualnie konsultowane i dostosowane do potrzeb klientów
- Mamy atrakcyjne ceny, wiele niższe od cen w firmach ogrodniczych

» Dokładność i przejrzystość naszych projektów pozwala zrealizować nasadzenia samodzielnie - usługa zrób to sam
Projekt ogrodu realizowany z nami daje szansę osobom, które nie dysponują odpowiednią ilością czasu oraz specjalistyczną wiedzą w zakresie ogrodnictwa, na samodzielne urządzenie i utrzymanie przydomowej zieleni.
Dzięki starannie wykonanym przez projektanta rysunkom i opisom na temat sadzenia i pielęgnacji roślin, każdy może samodzielnie bez większego trudu zrealizować projekt. Klienci otrzymują wszelkie instrukcje odnośnie doboru materiału roślinnego i akcesoriów ogrodowych, sadzenia drzew, krzewów, kwiatów oraz odpowiedniej pielęgnacji.